Nielegalny hazard wciąż kwitnie! Zabezpieczono aż 36 automatów!

Mimo ciągłych akcji funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wciąż nie brakuje miejsc, w których można zagrać na nielegalnych automatach do gier hazardowych. Największym oszustwem tych automatów jest zaniżona ilość i wartość wygranych. Na przełomie stycznia i lutego funkcjonariusze KAS przeszukali aż 11 lokali!

Od 26 stycznia do 3 lutego funkcjonariusze KAS z Leszna i Piły przeszukali 11 lokali, w których organizowano nielegalne gry hazardowe na automatach o niskich wygranych. Działania miały miejsce na terenie Leszna,  Kościana, Rawicza, Gostynia i Śremu. W ich rezultacie zabezpieczono aż 36 nielegalnych urządzeń, które trafiły do magazynów Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego – czytamy na stronie Krajowej Administracji Skarbowej

Wszystkie czynności podjęto na polecenie Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, która prowadzi śledztwo wobec podmiotów, które organizują nielegalne gry hazardowe. Sprawa jest rozwojowa i cały czas jest w toku! Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu informuje również, że w 2020 roku funkcjonariusze KAS z Wielkopolski zatrzymali ponad 500 nielegalnych automatów do gier hazardowych!