Uwaga! Zaginął Marek Tęgi!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie poszukują zaginionego Marka Tęgiego. Mężczyzna ostatni raz nawiązał kontakt z rodziną w dniu 14 listopada br. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i miejsca jego przebywania, prosimy o kontakt z Policją.

Leszczyńscy policjanci poszukują zaginionego 37-letniego Marka Tęgiego z Leszna. Wieczorem, 9 listopada br. mężczyzna wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Peugeot 206, koloru żółto – złotego o nr rej. PL 13375. Ostatni kontakt telefoniczny nawiązał z rodziną w dniu 14 listopada br. Od tamtego czasu zerwał kontakt z rodziną i jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

qrf

Mężczyzna ma ok.180cm wzrostu, szczupłą sylwetkę,włosy ciemne, krótkie, oczy niebieskie. Posiadał przy sobie telefon komórkowy oraz dokumenty tożsamości.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego KMP w Lesznie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod numerem telefonu 47 77 31 260 lub z oficerem dyżurnym pod numerem telefonu 47 77 31 655.

Źródło KMP Leszno